Про насProdviagem.org.ua

Ви читаєте цей текст, отже, ми досягли своєї мети - привели на наш сайт потенційного клієнта - Вас.
Те ж саме ми зможемо зробити і для Вашого бізнесу!

Ми займаємося просуванням сайтів в пошукових системах Google та Яндекс з 2003 року.

Нашими клієнтами є як невеликі фірми, так і всесвітньо відомі компанії, які щодня поповнюють ряди своїх клієнтів саме завдяки успішному просуванню сайтів в мережі Інтернет.

ПослугиЧим ми займаємося

Пошукове просування

Професійно розкручуємо сайти на першу сторінку Google і Яндекс. Ви отримуєте максимальну кількість потенційних клієнтів при мінімальних вкладеннях. Пошукове просування у нас - від 1500 грн/міс!

Контекстна реклама

Запускаємо рекламні кампанії в Google Adwords і Яндекс Директ протягом 1 дня! Ви починаєте отримувати замовлення з сайту практично миттєво. Мінімальна вартість замовлення контекстної реклами - 1500 грн.

Створення сайтів

Сайт візитка, інтернет-магазин або корпоративний портал - ми створюємо сайти різної складності. Реалізуємо будь-яке побажання по функціональним можливостямита дизайну сайту. Створення сайту - від 5000 грн.

Підтримка

Для наших клієнтів здійснюємо повну підтримку сайтів клієнтів, виконуємо роботи з налаштування, оптимізації та виправленню помилок в роботі сайту. Працюємо без вихідних!

Вартість послуг

Вартість пошукового просування на першу сторінку Google для сайтів різних тематик може відрізнятися в рази. 

Ціна складається з вартості кожної просувної фрази. 

Чим вище рівень конкуренції по кожній просувній фразі - тим вище і вартість розкрутки.

 Вартість пошукового просування сайту -  від 1500 грн


Вартість контекстної реклами в Google Adwords у нас мінімальна!

 Створення рекламної кампанії - безкоштовно! Ведення, моніторинг кампанії та аудит сайту в процесі роботи реклами - всього 10% від бюджету!

Мінімальний бюджет із яким ми працюємо - 1500 грн!


Щоб дізнатися точну вартість просування Вашого сайту, відправте заявку, або зателефонуйте нам: (063) 420-44-55


 

ПортфоліоНаші клієнти

Гарантії якостіЧим ми кращі?

Досвід роботи

Ми займаємося просуванням сайтів в Google та Яндекс з 2003 року, у нас величезний досвід роботи з проектами різної складності. Просуваємо сайти з України, Росії, Німеччини, Італії, США. Ми використовуємо виключно безпечні технології просування.

Підписуємо договір

З кожним клієнтом ми підписуємо договір, де фіксується чітка вартість послуг. Регулярно відправляємо звіти про виконану роботу, щоб клієнт завжди був в курсі, як йдуть справи з його сайтом.

Низькі ціни

У нас мінімальна вартість замовлення - всього 1500 грн і ніякої оплати наперед! Ми зацікавлені у взаємовигідному довгостроковому співробітництві з клієнтом, тому завжди якісно виконуємо свою роботу.

Безпека даних

Всі дані зберігаються на наших захищених серверах, ми не розголошуємо інформацію третім особам. Також, ми завжди з радістю виправимо поломки на сайті, або допоможемо доопрацювати його.

Питаннята відповіді

Які варіанти інтернет просування ми пропонуємо?

Ні для кого не секрет, що кількість користувачів мережі Інтернет збільшується з кожним днем, і все більше людей здійснюють пошук товарів та послуг за допомогою пошукових систем Google і Яндекс. Щоб потенційні клієнти заходили при пошуку саме на Ваш сайт, необхідно бути на самому початку пошукової видачі. Як же потрапити в першу десятку найуспішніших сайтів? А це вже і є наша робота.

На сьогоднішній день існує два варіанти інтернет-розкрутки проекту: пошукове просування сайту в Google і Яндекс, а також контекстна реклама Google Adwords і Яндекс Директ.

Що ефективніше, пошукове просування або контекстна реклама?

Спочатку, Ви повинні вирішити для себе, куди направити свої вкладення. Це може бути як стабільний результат і розвиток сайту на майбутнє, так і швидке сьогоденне одержання клієнтів з контекстної реклами.

Послуга пошукового просування сайтів має безліч переваг:

1. Невисока вартість послуги. Вона дає можливість представникам малого бізнесу і невеликим компаніям обходити конкурентів, отримувати клієнтів і виводити свій бізнес на новий, більш високий рівень.

2. Немає нав'язливої реклами. Переходячи на сайт, користувач буде з більшою довірою ставитися до посилань з пошуку, ніж до оголошень в контекстній рекламі, так як видача в пошукових системах формується органічно, і не відчувається рекламної нав'язливості.

3. Більша кількість потенційних клієнтів. За рахунок підвищення рейтингу сайту, він знаходитиметься в ТОПі не тільки по фразам, які ми цілеспрямовано розкручуємо, але і по суміжних пошукових фразах, які підніме сама пошукова система завдяки високому рейтингу сайту.

До недоліків пошукового просування можна віднести:

1. Порівняно довгі терміни отримання результату. Попадання в ТОП відбувається приблизно через 2-4 місяці.

2. Відсутня можливість оперативної заміни тексту, слів, які знаходяться під посиланням у видачі пошуковиків.

Головною перевагою контекстної реклами є те, що оголошення з посиланням на ваш сайт буде показуватися тільки тому відвідувачеві, який шукає саме Вашу послугу або товар.

До переваг контекстної реклами можна віднести:

1. Миттєвий результат. Оголошення починають показуватися практично відразу після запуску рекламної кампанії.
2. Гнучкість бюджету. Можна обмежити витрати на рекламну кампанію подобово, по днях тижня ітд ...
3. Точна регіональність. Можна чітко обмежити, людям з яких регіонів показувати оголошення.

Мінуси контекстної реклами:

1. Вартість переходу потенційного клієнта найчастіше виходить вище, ніж у процесі пошукової розкрутки.
2. Миттєвий результат. Як тільки показ оголошень припиняється, потік клієнтів зупиняється, так як рейтинг сайту не росте.

Як відбувається пошукове просування сайту в Google і Яндекс?

Пошукову розкрутку можна умовно розділити на чотири основних етапи: підбір пошукових фраз для просування, оптимізація сайту, написання текстів і закупівля посилань з інших ресурсів на Ваш сайт.

Одним з головних етапів в процесі розкрутки сайтів є правильний підбір ключових слів. Саме з нього починається пошукова оптимізація. Це досить трудомісткий процес, під час якого визначається конкуренція ключових слів у видачі пошуковиків, аналізується кількість запитів в різних пошукових системах по тим чи іншим словами, і за цими даними складають оптимальний список «ключовиків». Якщо на даному етапі допускаються прорахунки, то розкручування сайту може виявитися неефективним.

Наступний етап - це внутрішня оптимізація сайту. Після складання набору ключових слів seo-оптимізатор прописує заголовки, зображення, посилання, описи текстів, мета-дані та багато іншого ... Відбувається адаптація сторінок сайту під вибрані запити. Проводяться різні технічні роботи, завдяки яким відбувається найкраща індексація сторінок, що в цілому робить позитивний вплив на сайт.

Особливий вплив на успішність сайту надає SEO-копірайтинг.
Як показує практика, грамотні та змістовні тексти, що мають необхідну щільність ключових слів, постійне оновлення наповнення сайту і розміщення нових статей суттєво впливають на його позицію в пошуковій видачі. Дуже важливо щоб статті легко читалися, були унікальними, і містили в собі ключові слова. Статті можна писати як самостійно, так і за допомогою професійних копірайтерів.

Росту посилальної маси сайту можна досягти як платними, так і безкоштовними методами. До платних відноситься купівля посилань у сайтів, що мають високі рейтинги. Безкоштовно можна отримувати вхідні посилання, розміщуючи статті в тематичних блогах, реєстрації сайту в білих каталогах, обговорюючи сайт на різноманітних форумах. Зовнішня оптимізація сайту направленна на збільшення кількості посилань на розкручуваний сайт.

Мінімальна вартість пошукового просування сайту - 800 грн / міс.

Як працює контекстна реклама?

Головною перевагою контекстної реклами є те, що оголошення з посиланням на ваш сайт буде показуватися тільки тому відвідувачеві, який шукає саме вашу послугу або товар.
Оплата за надану послугу буде проводитися тільки тоді, коли користувач, натиснувши на посилання в контекстному оголошенні, перейде на Ваш сайт. Варто зауважити, що показ оголошення, якщо перехід на нього не був здійснений з тих чи інших причин, є БЕЗКОШТОВНИМ! Коли користувач клацає по рекламному оголошенню, то з Вашого рахунку буде списуватися певна сума. Вона буде залежати від позиції, часу показу, якості складеного оголошення і від конкуренції в даній тематиці.

Процес запуску контекстної реклами складається з наступних етапів:

1. Правильно підібрати ключові слова.
2. Спрогнозувати приблизну кількість цільових відвідувачів і визначити вартість їх переходу на Ваш сайт.
3. Відсікти нецільову аудиторію і тим самим уникнути невиправданої трати рекламного бюджету.
4. Скласти оголошення під кожне відібране ключове слово, щоб привернути увагу тієї аудиторії, яка цікавиться саме вашими товарами чи послугами.
5. Сплатити розміщення, після чого Вам надається доступ до детальної статистики, де Ви самі зможете бачити кількість показів Ваших оголошень, переходів по ним, витрату коштів. Далі Вам залишається тільки спостерігати за роботою.

Мінімальне замовлення контекстної реклами - 800 грн.

Як формується вартість пошукового просування сайтів?

Вартість просування сайту формується на основі рівня конкуренції в даній тематиці. Так само, визначальним моментом є кількість пошукових фраз, які необхідно просувати. В різних тематиках вартість розкрутки однієї фрази може суттєво відрізнятися, але завжди є можливість підібрати для одного сайту різні блоки фраз різної вартості.

Мінімальна вартість розкрутки блоку фраз для одного сайту - 800 грн / міс.

Як правильно підібрати ключові слова для пошукового просування?

При виборі ключових фраз для розкрутки, потрібно мислити так, як Ваш потенційний клієнт. Тобто фрази повинні відповідати логіці людини, яка шукає товар або послугу. Ви можете запропонувати нам свій список фраз, а ми, використовуючи наш досвід, відкоригуємо їх, або додамо нові.

Які методи розкрутки ми використовуємо?

Ми використовуємо наші власні розроблені методи і технології. Ніякого СПАМу та інших заборонених дій. Наші ціни - одні з найнижчих в Інтернеті, і досягти окупності ми можемо тільки в разі тривалого й успішного співробітництва, а воно неможливе без чесних методів розкрутки.

Для чого нам потрібні паролі доступу до сайту?

Ми проводимо аналіз сайту, встановлюємо лічильники і виробляємо оптимізацію сторінок сайту, а це неможливо зробити без доступу до вмісту сайту. Всі паролі зберігаються на наших захищених від злому серверах.


Тел:      (063) 420-44-55
E-mail:  prodvigaem.org.ua@gmail.com
Viber:   +380634204455
Skype:   prodvigaem.org.ua
Заполните поля для быстрой связи с нами: